Szczęśliwe numery: 17 28

„Wolność. Kocham i rozumiem…”

Administrator 14 listopada 2023, 18:57

8 listopada br. społeczność ZSE wzięła udział w uroczystym koncercie z okazji obchodów 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób szczególny, gdyż doświadczyli bliskości historii dzięki muzyce.
Uczniowie zaangażowani w organizację uroczystości: Tymoteusz Kassner 1B, Adam Bembnista 3B, Szymon Gwizun 3B, Julia Rolbiecka 3B, Mikołaj Krauze 1B, Patrycja Nowak 2MD, Aleksandra Heinrich 2B, Zuzanna Tryba 3M, Małgorzata Nowak 3M, Anastazja Gardian 1R, Hanna Matczyńska 5bp, Angelika Szprejda 5bp, Wiktor Grzegorek 4G, Bartłomiej Suszek 4G, Michał Pietrzyk 4G.
Nad przygotowaniem koncertu oraz jego przebiegiem czuwały p. Dorota Małuch i p. Magdalena Jóźwicka.
Fotorelacja: Adrian Wojtczak 4M, Amelia Grabowska 2MD.