Harmonogram godzin dostępności

Administrator 2 października 2022, 18:26

  Nazwisko i imię  DZIEŃ TYGODNIA I GODZINA DOSTĘPNOŚCI WYMIAR DOSTĘPNOŚCI SALA
1. Antczak Alina wtorek 13.00-14.00 1 H INTERNAT
2. Armuszewska Dominika piątek 15.00-16.00 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ 8
3. Armuszewska Magdalena wtorek 8.30-9.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ 8
4. Bednarek Magdalena wtorek 9.30-10.25 1H pokój nauczycielski
5. Beszterda Wojciech   NIE DOTYCZY  
6. Bryłka- Płaczek Iwona poniedziałek 13.20-14.20 1H pokój nauczycielski
7. Buda Jakub piątek 7.00-8.00 1H pokój nauczycielski
8. Chlebek Barbara czwartek 15.15-16.15 1H biblioteka
9. Czajkowska Ewa środa 7.45-8.45 1H pokój nauczycielski
10. Czerniakiewicz Ewa od 27 października 1H INTERNAT
11. Disterheft Paweł piątek 10.30-11.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
12. Dzidziul Alicja poniedziałek 10.30-11.30 1H pokój nauczycielski
13. Gorzelańczyk Piotr piątek 7.00-8.00 1H pokój nauczycielski
14. Grzewka Błażej czwartek 15.00-16.00 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
15. Jagła Jolanta czwartek 15.50-16.50 1H sala gimnastyczna
16. Jankowska Lucyna poniedziałek 12.20-13.20 1H pokój nauczycielski
17. Jeż Monika czwartek 13.15-14.15 1H sala gimnastyczna
18. Jóźwicka Magdalena środa 14.25-15.15 1H pokój nauczycielski
19. Jurek Krzysztof środa 11.30-12.30 1H sala gimnastyczna
20. Kamiński Marek środa 17.00-18.00 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
21. Kołodziejczak Krzysztofa piątek 16.30-17.30 1H pokój nauczycielski
22. Komorowska Małgorzata wtorek 10.25-11.25 1H pokój nauczycielski
23. Koniec Ewa wtorek 13.15-14.15 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
24. Kowalczyk Mirosława piątek 11.00-12.00 1H INTERNAT
25. Lasocka Iwona poniedziałek 9.40-10.40 1H pokój nauczycielski
26. Liszkiewicz Henryk wtorek 15.00-16.00 1H INTERNAT
27. Łapiczak Anna czwartek 8.00-9.00 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
28. Madej Agata czwartek 10.25-11.25 1H pokój nauczycielski
29. Malinowski Błażej czwartek 15.00-16.00 1H pokój nauczycielski
30. Małuch Dorota piątek 10.25-11.25 1H pokój nauczycielski
31. Małuch Wojciech piątek 11.25-12.25 1H pokój nauczycielski
32. Maślanka Agnieszka po 17 lutego 2023 1H INTERNAT
33. Michalska Magdalena  czwartek 15.00-16.00 1H dyrekcja
34. Michałek Mirosława czwartek 14.00-15.00 1H INTERNAT
35. Nahajowska-Stadnik Małgorzata czwartek 15.00-16.00 1H dyrekcja
36. Nakoneczny Sławomir piątek 15.55-16.40 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
37. Nowakowski Krzysztof wtorek 11.40-12.40 1H pokój nauczycielski
38. Ochyra Czesław poniedziałek 15.30-16.30 1H INTERNAT
39. Papieska Katarzyna czwartek 9.35-10.35 1H pokój nauczycielski
40. Pawelec Ewa czwartek 14.30-15.30 1H pokój nauczycielski
41. Pawlak Beata piątek 9.40-10.40 1H pokój nauczycielski
42. Plewa Mariusz   NIE DOTYCZY  
43. Połyniak Katarzyna czwartek 15.40-16.40 0,5 h co tydzień 8
44. Rogusz Inocenta wtorek 14.10-15.10 1H pokój nauczycielski
45. Romanowska Lidia czwartek 15.30-16.30 1H INTERNAT
46. Rudniewska Barbara piątek 7.00-8.00 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
47. s. Miecińska Anna wtorek 11.35-12.35 1H pokój nauczycielski
48. Skrobot Kamilla wtorek 10.30-11.30 1H pokój nauczycielski
49. Sokołowska Dorota czwartek 15.30-16.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
50. Solis Kamila piątek 11.00-12.00 1H INTERNAT
51. Soroczyńska Małgorzata czwartek 11.30-12.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
52. Spychalski Radosław czwartek 12.20-13.20 1H pokój nauczycielski
53. Starszak Dorota czwartek 12.30-13.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
54. Stefanowska Małgorzata wtorek 8.35-9.35 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
55. Strojna Renata czwartek 9.35-10.35 1H pokój nauczycielski
56. Strychalska Paulina poniedziałek 15.30-16.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
57. Strzyżewska Izabela piątek 12.25-13.25 1H pokój nauczycielski
58. Syrek Dariusz środa 11.30-12.30 1H pokój nauczycielski
59. Szast Sebastian czwartek 12.25-13.30 1H pokój nauczycielski
60. Śnioszek Danuta wtorek 9.40-10.40 1H pokój nauczycielski
61. Świderski Sławomir środa 11.30-12.30 1H pokój nauczycielski
62. Taterka Anita piątek 14.10-15.10 1H pokój nauczycielski
63. Trzciński Marek czwartek 14.30-15.30 1H pokój nauczycielski
64. Waszak Marzenna od 27 października 1H INTERNAT
65. Wesołowska Aneta wtorek 11.30-12.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
66. Wesołowski Mariusz środa 16.00-17.00 1H pokój nauczycielski
67. Wieczorek Sylwia czwartek 15.30-16.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
68. Wiza Magdalena  środa 13.30-14.30 1H pedagog
69. Zalewska Małgorzata czwartek 12.30-13.15 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
70. Zart-Buszka Mirosława środa 15.30-16.30 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ INTERNAT
71. Zatylny Marta poniedziałek 11.30-12.30 1H pokój nauczycielski
72. Zubowicz Dorota piątek 10.25-11.25 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski
73. Żółtowska Anna wtorek 9.50-10.50 1 H CO DRUGI TYDZIEŃ pokój nauczycielski