Szczęśliwe numery: 17 28

Ogólnopolski Tydzień Biblijny

Administrator 25 kwietnia 2024, 08:24

Tagi:

Już po raz XVI w dniach 14-20 kwietnia obchodzony był Ogólnopolski Tydzień Biblijny, któremu w tym roku towarzyszyło hasło: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnim w Kościele”. W naszej szkole także włączyliśmy się w obchody tego wydarzenia. W ramach zajęć religii uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat Pisma Świętego korzystając z platformy edukacyjnej  kahoot, quizu  biblionerzy, nie zabrakło też indywidualnej pracy z Biblią, podczas której zgłębiali jej treść między innymi pod kątem frazeologizmów biblijnych. A kto tylko chciał mógł w ramach akcji: „Bóg mówi do Ciebie”, „poczęstować się” fragmentem Pisma Świętego, które zostały rozwieszone na specjalnych kartach na terenie szkoły.