„Wolność – kocham i rozumiem…”

16. listopada w auli ZSE odbył się uroczysty koncert z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Artyści przypomnieli utwory, które towarzyszyły Legionom Polskim czy żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim. Nie zabrakło piosenek, które dodawały nadziei walczącym z totalitarną władzą, a także tych, które towarzyszyły chwilom radosnym. W trakcie koncertu każdy z nas mógł przeżyć chwile wzruszenia i radości, bo – jak głosi hasło obchodów stulecia odzyskania niepodległości – Niepodległa jest dla wszystkich!

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK


Notice: Undefined index: total_count_position in /wp-content/plugins/social-pug/inc/functions-frontend.php on line 46
shares