Szczęśliwe numery: 11 32

„STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ”

Administrator 27 czerwca 2022, 10:56

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W STRZELECTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ ŚREDNICH POD PATRONATEM STAROSTY PILSKIEGO.

Uczniowie szkół średnich z powiatu pilskiego od początku maja mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do mistrzostw. Reprezentanci każdej ze szkół raz w tygodniu brali udział w treningach. Były to szkoły: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół przy Teatralnej, Zespół Szkół im. Staszica, Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół w Łobżenicy. W finale każda ze szkół miała prawo wystawienia 8 zawodników – uczniów oraz nauczyciela – opiekuna. Naszą szkołę reprezentowali: Drozdowska Roksana IIm, Skaczkowska Julia IIg, Pietrzyk Michał II g. Toruń Gabriel Ig, Fifelski Miłosz Ig, Sadowski Bartosz Ig, Janiak Karol Ig, Janczewski Kacper Ig. oraz nauczyciel J. Jagła. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco: W klasyfikacji nauczycielek p. J. Jagła zajęła I m, wśród uczennic Julia Skaczkowska uplasowała się na VI pozycji, a Roksana Drozdowska na VII. W kategorii uczniów VI miejsce przypadło Michałowi Pietrzyk, VIII Bartoszowi Sadowskiemu, XIV Kacprowi Janczewskiemu, XVI Miłoszowi Fifelskiemu, XVIII Karolowi Joniak i XX Gabrielowi Toruń. Organizatorem zawodów był Strzelecki Klub Sportowy „Inter-Continental” Piła.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych wakacji.