Z ogromną dumą informujemy, że klub, w którym trenuje i gra uczennica naszej szkoły Karolina Jakubowska z klasy IV d, zdobył I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju „Dziewczyny grają fair”.
Zawodniczki KKP Piła okazały się najlepsze spośród 20 drużyn z różnych krajów, pokonując zespoły m.in. z 🇵🇱 Polski, 🇱🇹 Litwy oraz 🇬🇧 Wielkiej Brytanii. To wyjątkowe osiągnięcie i powód do wielkiej radości!
Serdecznie gratulujemy Karolinie oraz całej drużynie i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!
Zapraszamy na stronę KKP Piła po więcej informacji https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02yR4fnRoFLGwkqHuwhA2vFetHxJUuo9S53Ld6LBgTRRBJJjoUZNNpiEqrKsiAUd6dl&id=100048616572294
Zdjęcia pochodzą z FB KKP Piła

