Kadra

l.p. Nazwisko i imię      GRUPA/KLASA
1. Antczak Alina WYCHOWAWCA INTERNAT
2. Bednarek Magdalena NAUCZYCIEL J.NIEMIECKI
3. Beszterda Wojciech NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
4. Bryłka- Płaczek Iwona NAUCZYCIEL J.POLSKI II DP
5. Buda Jakub NAUCZYCIEL FIZYKA/INFORMATYKA ID
6. Sokołowska Dorota NAUCZYCIEL LOGOPEDA
7. Chlebek Barbara NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
8. Czajkowska Ewa NAUCZYCIEL MATEMATYKA IIB
9. Czepulonis Lidia NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
10. Czerniakiewicz Ewa WYCHOWAWCA INTERNAT
11. Disterheft Paweł NAUCZYCIEL INFORMATYKA ZAWODOWA
12. Dzidziul Alicja NAUCZYCIEL MATEMATYKA II I
13. Gębala Beata WYCHOWAWCA INTERNAT
14. Gorzelańczyk Piotr NAUCZYCIEL INFORMATYKA ZAWODOWA
15. Grzewka Błażej NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
16. Haracewiat-Łosoś Joanna NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
17. Jagła Jolanta NAUCZYCIEL W-F IV B
18. Jakubowska Agnieszka NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
19. Jankowska Lucyna NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE IVD
20. Jeż Monika NAUCZYCIEL W-F
21. Jóźwicka Magdalena NAUCZYCIEL J.POLSKI III B
22. Jurek Krzysztof NAUCZYCIEL W-F IIG
23. Kobus Andrzej NAUCZYCIEL INFORMATYKA
24. Kołodziejczak Krzysztofa NAUCZYCIEL INFORMATYKA
25. Komorowska Małgorzata NAUCZYCIEL J.ANGIELSKI IIIG
26. Koniec Ewa NAUCZYCIEL RELIGIA
27. Kowalczyk Mirosława WYCHOWAWCA INTERNAT
28. Lasocka Iwona NAUCZYCIEL J.NIEMIECKI IIID
29. Lejba Anna NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
30. Liszkiewicz Henryk WYCHOWAWCA INTERNAT
31. Malinowski Błażej NAUCZYCIEL INFORMATYKA ZAWODOWA
32. Małuch Dorota NAUCZYCIEL HISTORIA IID
33. Małuch Wojciech NAUCZYCIEL INFORMATYKA IG
34. Maślanka Agnieszka WYCHOWAWCA INTERNAT
35. Michalska Magdalena  WYCHOWAWCA INTERNAT
36. Michałek Mirosława WYCHOWAWCA INTERNAT
37. Nahajowska-Stadnik Małgorzata NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE IIM
38. Pawlak Beata NAUCZYCIEL GEOGRAFIA IM
39. Połyniak Katarzyna NAUCZYCIEL REWALIDACJA
40. Rogusz Inocenta NAUCZYCIEL J.POLSKI IVG
41. s. Miecińska Anna NAUCZYCIEL RELIGIA
42. Skrobot Kamilla NAUCZYCIEL BIOLOGIA/CHEMIA IIIGP
43. Solis Kamila WYCHOWAWCA INTERNAT
44. Spychalski Radosław NAUCZYCIEL J.ANGIELSKI
45. Starszak Dorota WYCHOWAWCA INTERNAT
46. Stefanowska Małgorzata NAUCZYCIEL J.NIEMIECKI
47. Strojna Renata NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
48. Strzyżewska Izabela NAUCZYCIEL J.ANGIELSKI
49. Syrek Dariusz NAUCZYCIEL INFORMATYKA ZAWODOWA
50. Szast Sebastian NAUCZYCIEL INFORMATYKA ZAWODOWA
51. Śnioszek Danuta NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE I B
52. Świderski Sławomir NAUCZYCIEL W-F
53. Taterka Anita NAUCZYCIEL J.ANGIELSKI IIIBP
54. Trzciński Marek NAUCZYCIEL INFORMATYKA ZAWODOWA
55. Waszak Marzenna WYCHOWAWCA INTERNAT
56. Wesołowski Mariusz NAUCZYCIEL EDB,W-F III IP
57. Wiza Magdalena NAUCZYCIEL PEDAGOG
58. Żółtowska Anna NAUCZYCIEL HISTORIA
59. Nakoneczny Sławomir NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
60. Kamiński Marek WYCHOWAWCA INTERNAT
61. Zatylny Marta NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
62. Plewa Mariusz NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY ZAWODOWE
63. Rudniewska Barbara WYCHOWAWCA INTERNAT
64. Romanowska Lidia WYCHOWAWCA INTERNAT
65. Michalska Anna WYCHOWAWCA INTERNAT
66. Ochyra Czesław WYCHOWAWCA INTERNAT

Liga zadaniowa
Szkolny Klub kodera - codoLab
Czas zawodowców BIS
Prace graficzne uczniów ZSE
Fundacja mBanku
Szkolne Koło PCK
Samorząd Uczniowski
Biblioteka szkolna

Kontakt
Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl
© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
Realizacja KK
commodo diam ut Praesent consequat. efficitur. eget ultricies elementum felis elit. Skip to content