Szczęśliwe numery: 11 32

„Zrób coś kreatywnego …” – wyniki

Administrator 30 maja 2022, 08:15

Tagi:

Miło nam poinformować, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Zrób coś kreatywnego na Dzień Zdrowia Psychicznego” nasi uczniowie zdobyli 10 nagród, które zostały przyznane przez Powiatowe Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Pile. 27.05.2022 r. odbyło się wręczenie nagród i pamiątkowych podziękowań za udział w konkursie. Jury podkreślało wysoki poziom artystyczny zaprezentowanych prac oraz głęboką potrzebę różnorodnego wyrażania emocji przez młodzież. Szkolnym opiekunem konkursu była p. Anna Lejba. Laureatom gratulujemy sukcesu!

Uczniowie nagrodzeni:

Aleksandra Szymczak kl. 1m

Oskar Ciurzyński kl. 1m

Amelia Pietrzak kl. 1m

Bartosz Pawlikowski kl. 1m

Adrianna Zalewska kl.1d

Alicja Knozowska kl. 1m

Nicola Hryceńko kl. 1m

Oliwia Sibik kl. 1m

Bartosz Idzikowski kl. 1d

Wiktoria Hryncewicz kl.1d