Szczęśliwe numery: 11 32

Zakończenie roku szkolnego szkół średnich powiatu pilskiego!

Administrator 25 czerwca 2024, 07:15

Dziś w naszym powiecie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – uroczyste zakończenie roku szkolnego szkół średnich. To czas podsumowań, podziękowań i refleksji nad minionym rokiem pełnym wyzwań, ale też sukcesów i osiągnięć.
 
W trakcie ceremonii mieliśmy zaszczyt wręczyć stypendia Starosty Pilskiego. Te wyróżnienia to nie tylko nagroda za ciężką pracę i determinację, ale także motywacja do dalszego rozwoju i realizacji ambitnych celów. Stypendia trafiły do najbardziej wyróżniających się uczniów, którzy swoimi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi czy sportowymi przynieśli dumę naszym szkołom i całemu powiatowi.
 
Gratulujemy wszystkim stypendystom oraz ich rodzicom i nauczycielom! Jesteście inspiracją dla całej społeczności. Życzymy Wam wspaniałych wakacji, pełnych zasłużonego odpoczynku i radości, a w przyszłym roku szkolnym kolejnych sukcesów i wyzwań!
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten rok szkolny był tak owocny i pełen wrażeń. Razem tworzymy przyszłość!
 
Organizatorem uroczystości był Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile.
 
Fotorelacja – Małgorzata Nowak kl. 3M