Szczęśliwe numery: 5 25

Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych

Administrator 1 czerwca 2024, 10:33

Drodzy Maturzyści,

Gratulacje! Skończyliście jeden z najważniejszych etapów w Waszym życiu – naukę w szkole średniej. To czas, aby spojrzeć wstecz na lata ciężkiej pracy, poświęceń i niezapomnianych chwil spędzonych z przyjaciółmi i nauczycielami. Każdy z Was przeszedł długą drogę, zdobywając wiedzę, doświadczenia i wspomnienia, które na zawsze pozostaną w Waszych sercach.

Egzaminy maturalne macie już za sobą. Teraz przed Wami nowy rozdział – wybory dalszej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej. Życzymy Wam powodzenia, determinacji i odwagi w realizacji Waszych marzeń. Wierzymy, że każda Wasza decyzja przybliży Was do spełnienia osobistych celów i aspiracji.

Pamiętajcie, że koniec szkoły to nie koniec nauki. To dopiero początek wielkiej przygody, pełnej nowych wyzwań i możliwości. Bądźcie dumni z siebie i tego, co osiągnęliście.

Dziękujemy Wam za wspólne chwile, za zaangażowanie i energię, którą wnosiłyście do naszej społeczności szkolnej. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na dalszej drodze życia!

Do zobaczenia w dorosłym świecie!