Szczęśliwe numery: 11 28

Spotkanie z Danielem Kocujem

Administrator 15 grudnia 2022, 11:35

12.12.2022 r. w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu autorskim z podróżnikiem, nauczycielem Danielem Kocujem. Zabrał on uczestników spotkania
w interesującą i trudną wyprawę rowerową od pięknej i  niebezpiecznej Australii poprzez wiele egzotycznych krajów Azji, takich jak Indonezja, Tajlandia, Birma, Indie. Cała podróż trwała 4 lata. Spotkanie było zaproszeniem do realizowania swoich marzeń, konsekwencji w dążeniu do  wybranego celu, do zwiedzania świata, a także podkreśleniem ważności w życiu wrażliwości i empatii do drugiego człowieka. Podróżnik zachęcał do przeczytania swojej książki „Bilke’owa podróż z Sydney do Szczecina cz.I”. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała wspomnień z tej podróży życia.