Szczęśliwe numery: 11 32

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Administrator 13 kwietnia 2022, 12:06

Tagi:

9 kwietnia 2022 r. podczas Drzwi Otwartych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile odbył się I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego, którego na konkursie reprezentował etatowy członek zarządu Pan Marek Kamiński.

W zmaganiach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych powiatu pilskiego. Jeszcze przed przyjściem do naszej szkoły, uczniowie wykonali prezentacje multimedialne o swoim ulubionym miejscu w Wielkiej Brytanii. W dniu konkursu napisali test gramatyczno – leksykalny z elementami wiedzy o krajach anglojęzycznych. 

Oto nasi zwycięzcy: 

I miejsce zajął Jan Bonar ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią

II miejsce zajęła Gabriela Karolina Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile

III miejsce zajęła Weronika Lewandowska ze Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Janusza Korczaka w Pile

Jury było zachwycone pracami wszystkich uczniów. Nagrody ufundowane przez p. Starostę Pilskiego wręczył pan Marek Kamiński, który wraz z panią dyrektor Magdaleną Michalską pochwalił uczestników za zaangażowanie, a ich opiekunów za wkład pracy w przygotowanie uczniów do konkursu. 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy kolejnych ósmoklasistów do udziału w II edycji konkursu za rok.