Szczęśliwe numery: 11 28

Pomoc dla Filipa

Administrator 19 lutego 2023, 10:51

Tagi:

Filip, to niespełna dwuletni chłopiec,  u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami Neuroblastoma IV stopnia. Leczenie małego Filipka wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego nasz szkoła postanowiła wesprzeć do w tym trudnym czasie. Przed feriami w dniach 26 – 27 stycznia przedstawicielki Szkolnego Wolontariatu Misyjnego odwiedziły wszystkie klasy z „puszką”, do której każdy chętny mógł wrzucić datek na wsparcie leczenia Filipa. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie naszej placówki  aktywnie włączyli się w zbiórkę. Wszystkim ofiarodawcom  dziękujemy! Zebrane podczas akcji pieniądze trafiły do Filipa poprzez wpłatę na konto Fundacji „SIEPOMAGA”. Pamiętajmy: „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Św. Jan Paweł II