Szczęśliwe numery: 5 25

Nowe materiały dla uczniów

Administrator 1 grudnia 2022, 13:37

Nasza szkoła bierze udział w programach pn. KLASYCZNA EDUKACJA JAKO SPOŁECZNO-KULTUROWE REMEDIUM oraz HISTORIA MISTRZYNIĄ ŻYCIA EDUKACJA I KULTURA KLASYCZNA SZKOŁĄ „CZŁOWIECZEŃSTWA” DZIECI I MŁODZIEŻY, które realizowane są przez Collegium Reginae Hedvigis i współfinansowane ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programów Społeczna Odpowiedzialność Nauki oraz Wparcia Edukacji. Projekty dotyczą wzmacniania tożsamości kulturowo-historycznej oraz świadomości narodowej dzieci i młodzieży, a także podnoszenia poziomu wiedzy na temat polskiego dziedzictwa. Zadania obejmują wdrożenie kompleksowego i wielofunkcyjnego Programu Edukacyjno-Kulturalnego oraz Spotkań z historia i kulturą.

W ramach porozumienia o współpracy serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania z nowych materiałów dydaktycznych, które niebawem zostaną zamieszczona na platformie edukacyjnej: www.eplatforma.edu.pl. Zatem będą to nowe nagrania z wykładowcami o różnej tematyce dostępne nieodpłatnie zarówno dla nauczycieli jak również dla uczniów. To szalenie ciekawe i ważne obszary tematyczne z zakresu historii, savor-vivre, mistrzowskiej roli nauczyciela.