Szczęśliwe numery: 11 32

Matematyczne Mistrzostwa Szkoły

Administrator 24 marca 2022, 18:48

Tagi:

Dnia 14.03.2022r. w sali 28 odbyły się Matematyczne Mistrzostwa Szkoły dla klas pierwszych oraz drugich. Klasy wystawiły po 3 reprezentantów.W kategorii klas pierwszych zwyciężył Mateusz Kobus (1G) przed Igorem Fatyga (1M) oraz Tytusem Chmielińskim (1G).W kategorii klas drugich zwyciężył Maciej Rawicki, a drugie miejsce ex aequo zajęli: Bartłomiej Suszek i Michał Pietrzyk (wszyscy uczniowie z klasy 2G).Nagrodami w konkursie były bony do Empiku ufundowane przez Radę Rodziców. Dyplomy i nagrody zostały wręczone dnia 23.03.2022r. w czytelni szkolnej przez panią Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile – Magdalenę Michalską.Zwycięzcy wykazali się dużą matematyczną biegłością i należą się im szczere gratulacje.