Szczęśliwe numery: 11 28

Akcja „Wielkopostne porządki”

Administrator 29 marca 2024, 07:28

Tagi:

W dniach 01- 22 marca Szkolny Wolontariat Misyjny na terenie naszej placówki zorganizował dwie przedświąteczne akcje: zbiórkę żywności, która już na stałe wpisała się w kalendarz naszych działań jako wsparcie ubogich rodzin, które nasza szkoła objęła pomocą. To ponownie dzięki Wam czas świąt stanie się dla tych rodzin  czasem  prawdziwej radości. „Wielkopostne porządki” to akcja znanej nam fundacji „Małych stópek” ze Szczecina.  Polega ona na zbiórce środków czystości, które zostaję przekazane placówkom opiekujące się osobami wymagającymi szczególnej troski. Zebrane przez nas dary zostały przekazane  Hospicjum Sióstr św. Elżbiety w Złotowie. Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy otworzyli swoje serca na rzecz potrzebujących.