Złota Tarcza dla Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile w rankingu Perspektyw 2020

Wysoki skok w górę w rankingu miesięcznika i Fundacji Edukacji „Perspektywy” 2020 roku zanotowała nasza szkoła. Można to określić mianem historycznego skoku, gdyż z 348 miejsca w kraju awansowaliśmy na 71 miejsce, w Wielkopolsce na 4 i zdobyliśmy Złotą Tarczę. Pierwszą w historii. Rok temu nasza szkoła uzyskała brązową, a dwa lata temu srebrną tarczę

Cieszymy się ogromnie, zdobyliśmy trzy miejsca na podium, obecnie mamy najwyższe. To zasługa wszystkich nauczycieli i naszych uczniów, którzy zdecydowanie lepiej wypadli na egzaminach maturalnych z przedmiotów ogólnych i rozszerzonych jak i zawodowych, a także odnieśli sukcesy w wielu konkursach i olimpiadach, zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i krajowym

Technika były oceniane według czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Duże znaczenie miały sukcesy naszych uczniów Janka Koplina i Kamila Brzezińskiego w krajowym finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich Bydgoszcz 2018. Doszli oni do finału i uzyskali tytuł finalisty.

Także Patrycja Mantaj i Hubert Szymanek rozsławili szkołę w Wielkopolsce zdobywając wyróżnienie w konkursie „Będę biznesmenem Bebi”

Podsumowaniem naszych znaczących sukcesów było zdobycie wszystkich miejsc na podium w konkursie „Młody Przedsiębiorca”, gdzie I miejsce zdobył Wacek Mateusz, II miejsce Klaudia Sokołowska i Gracjan Zygmunt, III miejsce Patrycja Mantaj i Hubert Szymanek- opiekunem uczniów była p. Lucyna Jankowska.

Cieszymy się bardzo z sukcesu i wyróżnienia naszej szkoły, przed nami najtrudniejsze zadanie by utrzymać ten sukces i nie spaść z podium.

 

9 stycznia Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile został wyróżniony Złotą Taczą ogólnopolskiego rankingu Techników PERSPEKTYWY 2020. Jest to ogromny sukces i wyróżnienie dla szkoły. Jesteśmy pierwszą szkołą  w powiecie , która może pochwalić sie takim wyróznieniem.

10 stycznia w auli Wydziału Prawa i Administracji  Uniwesytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.

W czasie gali zorganizowanej przez UAM w Poznaniu i Fundację Perspektywy wręczone zostały nagrody najlepszym wielkopolskim szkołom średnim. Gratulacje i nagrody odebrali przedstawiciele dziesięciu techników, liceów oraz szkół olimpijskich.

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

pulvinar vulputate, id, eget ipsum facilisis et, diam fringilla mi, id Donec