Dnia 28. marca 2019 r. odbył się XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięło udział 40 uczniów z liceów ogólnokształcących oraz techników. W rywalizacji uczniów reprezentujących technika, 4 pierwsze miejsca zajęli uczniowie ZSE w Pile: Patrycja Osajda i Wanessa Pełechacz z klasy 1 B oraz Kacper Bugajski i Jakub Hader z klasy 1 G. Osoby te wezmą udział w konkursie regionalnym, który odbędzie się 3. czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w finale konkursu.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

non neque. ante. vel, id quis consectetur justo venenatis, libero