13.02 młodzież naszej szkoły miała możliwość uczyć się właściwego komunikowania się podczas wykładu dr M. Kos w Inwest-Parku w Pile.  Komunikowanie się determinuje kontakty międzyludzkie. Bez umiejętności poprawnego komunikowania się, znajomości barier w komunikacji oraz sposobów i funkcji komunikacji nie moglibyśmy funkcjonować w żadnej grupie społecznej. Prowadząc własną firmę, warto mieć świadomość, że sposób, w jaki się porozumiewamy wewnątrz firmy oraz przekazujemy informacje na zewnątrz, świadczy o nas i ma kluczowy wypływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Trafność podejmowania decyzji w biznesie jest, między innymi, uzależniona od wiarygodnego przepływu informacji, a ta z kolei od poprawnej komunikacji interpersonalnej.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

sem, justo mattis eget vel, tempus fringilla ipsum venenatis,