Warsztaty dla uczniów Gimnazjum w Wysokiej
31. stycznia 2019 r. w ramach projektu „Matematyka w głowie Informatyka” gościliśmy uczniów z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Wysokiej. Podczas warsztatów goście zapoznali się z podstawami programowania w języku C++. Napisali program rozwiązujący problem matematyczny. Nasi goście wykazali się dużą wiedzą matematyczną, kreatywnością i zaangażowaniem.
W quizie na zakończenie spotkania udowodnili, że przyswoili nowo poznaną wiedzę, gdyż bezbłędnie odpowiadali na zadawane im pytania.
Dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w warsztatach.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

nunc Phasellus venenatis Praesent adipiscing lectus