Wielkopolski Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, z inicjatywy Oddziału w Poznaniu, Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w Poznaniu oraz Towarzystwo Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej, Oddział
w Poznaniu w nawiązaniu do przypadających 19. marca imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego przygotowali konkurs historyczny. Honorowy patronat objęli Wojewoda Wielkopolski i Wielkopolski Kurator Oświaty. Konkurs miał na celu uczczenie pamięci  Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, rozwój i popularyzację zainteresowań uczniów historią Polski.

Do etapu wojewódzkiego przystąpiło 51 drużyn z 35 szkół Wielkopolski, w tym 2 drużyny
z naszej szkoły w składzie: Patrycja Osajda i Anna Wasiak oraz Jan Koplin i Miłosz Misiak. W grupie szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy 6 i 8 miejsce.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

commodo Donec vulputate, non libero risus suscipit