Serdecznie zapraszamy uczniów z klas o profilu informatycznym, graficznym lub podobnym na:

Dzień Informatyki na UAM
24 maja w godz. 10:00-13:00
Nadnotecki Instytut UAM w Pile
ul. Kołobrzeska 15

Poprzez wydarzenie pragniemy zachęcić uczniów do studiowania kierunku inżynierskiego Technologie Informatyczne w pilskim Instytucie UAM, a także pokazać im ścieżkę rozwoju zawodowego. Program wydarzenia obejmuje krótkie prelekcje i wystąpienia wykładowców, studentów i przedstawicieli wiodących firm z branży IT, mających swoje siedziby w Pile i współpracujących z pilskim UAM, m.in.: Signify, Quad Graphics Europe – Centrum Technologii Informatycznych, STX Next, ImProvia, DevPark. Firmy będą miały także swoje stoiska przed wejściem do auli, gdzie uczniowie będą mogli zapoznać się z ich ofertą.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

massa ultricies ante. ut sit mattis ipsum porta.