4. listopada zostały przeprowadzone finały Mistrzostw Szkół Średnich w Strzelectwie Sportowym pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Rywalizacja przez całą tegoroczną edycję zawodów była bardzo wyrównana, dlatego została rozszerzona o półfinały i finały. W zawodach uczestniczyło 11 drużyn. Zawody zostały zorganizowane przez Strzelecki Klub Sportowy Inter-Continental Piła. Zawodnicy oddawali strzały z karabinka pneumatycznego z odległości 10 m. Naszą szkołę reprezentowali: R. Drozdowska z II M, J. Skaczkowska z II G, K. Janczewski z I G i J. Jagła – nauczyciel w-f. Drużyna z naszej szkoły zdobyła I miejsce z wynikiem 358 pkt, pokonując drużyny z Zespołu Szkół Technicznych, I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół przy Teatralnej i Zespołu Szkół Gastronomicznych. Gratulujemy.

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

ut luctus consectetur dapibus id id facilisis Skip to content