Już po raz XVIII odbył się Diecezjalny Konkurs „Mój Kościół na Pomorzu”, skierowany jest on dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach nauczania ze szkół na terenie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Cel Konkursu to zainteresowanie uczniów historią Kościoła na Pomorzu, kształtowanie świadomości, czym jest wiara i jej przekaz następnym pokoleniom w rodzinie i Ojczyźnie oraz kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych w łączności z Kościołem.

Uczestnicy Konkursu realizują jego cele poprzez wyrażenie plastyczne „Mojego Kościoła na Pomorzu” w sferze duchowej, eklezjalnej i architektonicznej. Prace konkursowe mogły zostać wykonane w dowolnej formie plastycznej: rysunek i grafika, malarstwo, rzeźba i inne formy przestrzenne, techniki mieszane, fotografia. Wśród laureatów w tegorocznej edycji znalazła się również uczennica naszej szkoły Oliwia Grudzień z kl. 3bp, która wybrała fotografię. Nagroda dostarczona przez organizatorów została wręczona przez Panią Dyrektor naszej szkoły, Magdalenę Michalską. Oliwii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

ultricies Aliquam efficitur. adipiscing ut odio Curabitur accumsan Skip to content