Matematyka w głowie informatyka

Projekt edukacyjny
Matematyka w głowie informatyka – grant współfinansowany przez fundację mBanku dla klasy Ig w ZSE w Pile.
Uczniowie klasy Ig uczestniczą w szkoleniu, którego celem jest nauka
podstaw programowania w języku obiektowym C++. Szczególną uwagę poświęca się rozwiązywaniu problemów matematycznych z wykorzystaniem instrukcji warunkowych i pętli w języku C++. Młodzież nie tylko pisze swoje pierwsze programy, ale także zmaga się z zadaniami matematycznymi i testuje różne możliwości rozwiązań. Po opanowaniu podstawowych umiejętności programowania, uczestnicy projektu będą swoją wiedzą dzielić się z uczniami naszej szkoły, gimnazjum i szkoły podstawowej.

 

Szukaj nas na facebook 😉

Galeria

25.09.2018

28.09.2018

09.10.2018

10.10.2018

Liga zadaniowa
Szkolny Klub kodera - codoLab
Czas zawodowców BIS
Prace graficzne uczniów ZSE
Fundacja mBanku
Szkolne Koło PCK
Samorząd Uczniowski
Biblioteka szkolna

Kontakt
Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl
© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
Realizacja KK