4. stycznia 2019 r. uczniowie klasy IIIA gimnazjum z Zespołu Szkół im. J. Korczaka w Szydłowie na nasze zaproszenie brali udział w warsztatach z programowania w języku C++, które odbyło się w ramach projektu „Matematyka w głowie informatyka”.

Uczniowie zapoznali się z podstawami języka C++, czego efektem było napisanie przez nich programu obliczającego objętość prostopadłościanu. Nasi goście wykazali się dużą wiedzą matematyczną, kreatywnością i zaangażowaniem.

W quizie na zakończenie spotkania udowodnili, że przyswoili nowo poznaną wiedzę, gdyż bezbłędnie odpowiadali na zadawane im pytania.

Dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w warsztatach.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

at in ipsum libero. felis Phasellus Donec