Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu – Matematyczny Kalendarz Adwentowy, którego organizatorem jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – Biuro Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Matematyczny Kalendarz Adwentowy to internetowy konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa wielkopolskiego. W każdy dzień adwentu o godzinie 20:00 będzie publikowane kolejne zadanie matematyczne, którego rozwiązanie będzie można przesłać do godziny 18:00 dnia następnego za pomocą formularza internetowego znajdującego na tej stronie https://adwentowy.edu.pl/ Na stronie znajdują się również: regulamin konkursu, formularz rejestracyjny i próbne zadanie. Konkurs rozpoczyna się w pierwszą niedzielę adwentu 2021, czyli 28 listopada 2021 roku o godzinie 20:00.

Prosimy o wysłanie informacji poprzez e-dziennik do nauczyciela matematyki przez wszystkich uczniów chętnych do udziału w tym konkursie.

 

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

massa ultricies eleifend nec sed quis, suscipit Praesent tristique risus. mattis adipiscing Skip to content