Konkursy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile rozstrzygnięte

W listopadzie i grudniu nasi uczniowie brali aktywny udział w konkursach organizowanych przez PiMBP. Był to konkurs plastyczny pt. „Stwórz własną książkę” oraz fotograficzny pt. „Tak czytam”. Prace mogły być wykonane grupowo. Jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani ze zdobytych nagród, a jest ich aż pięć.

Oto laureaci:

Julia Żubryj – za fotografię pt. „Tak czytam na Święto Niepodległości” oraz za książki,

Marta Muszyńska i Martyna Raźniewska za książkę pt. „Sposoby na szybkie uczenie się”,

Zuzanna Pietrzycka i Marta Skibińska za książkę pt. „MAGIA mini przewodnik współczesnej wiedźmy”,

Wiktoria Henyk i Małgorzata Degórska za książkę pt. „I niepodobne jak dwie krople wody”,

Wiktor Ślęk za książkę pt. „Dziennik”.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, zwłaszcza że zadanie było niezwykle skomplikowane. Ważny był pomysł, redakcja graficzna i estetyka realizacji tak zdjęcia, jak i książki. Można było zrealizować wszelkie własne fantazje.

Etap szkolny konkursu przeprowadziła p. Anna Lejba.

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

eleifend tristique dolor accumsan lectus sed diam nunc Praesent