Konkurs „Tytoń – od leku po truciznę”  
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pile serdecznie zaprasza do udziału w wojewódzkim   konkursie   pod   hasłem „Tytoń – od leku po truciznę”   skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Zadaniem konkursowym jest wykonanie filmu na temat profilaktyki palenia tytoniu pod hasłem „Tytoń – od leku po truciznę”. Pracę konkursową może wykonać jedna osoba bądź zespół liczący maksymalnie 2 osoby.                  
Do realizacji pracy konkursowej ekipa filmowa może zaangażować aktorów, którzy będą członkami danej ekipy filmowej,  jednak nie będą im przyznawane nagrody. Konkurs składa się z 2 etapów: szkolnego i wojewódzkiego. Termin składania prac  upływa  12.04.2019 r.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny u p. J. Jagły.
Zachęcamy do udziału!

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
ul. Sikorskiego 18a, Pila
64-920 Piła
tel.: 67 212 34 32
e-mail: sekretariat@zse.pila.pl

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

justo ut odio sem, efficitur. sed eget ante. in risus