Marzec 11, 2017

Europejski Tydzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości - 61 uczestników, 35 firm

Dodane dnia 24.04.16

Galeria: przejdź do albumu

20. kwietnia miała miejsce kolejna, trzynasta edycja programu „Dzień Przedsiębiorczości”, organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Jak co roku, uczestniczyła w nim również młodzież naszej szkoły, łącznie 61 osób z klas: I B, I C, I D oraz II G.
Nasi uczniowie wybrali różne miejsca pracy: firmy handlowe, produkcyjne, banki, instytucje ubezpieczeniowe na terenie Piły i poza nią. Jednodniowe praktyki dostarczyły wielu nowych informacji, wrażeń, pozwoliły spojrzeć na wybrany zawód czy stanowisko pracy z perspektywy praktyki.
„Dzień Przedsiębiorczości” to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu oraz zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.
Program koordynowała p. Lidia Czepulonis.
Facebook
Twitter
YouTube
SOCIALICON
SOCIALICON
Font Resize
Zmień opcje kontrastu