Drodzy Maturzyści

Przed Wami ważne wybory – co dalej po ukończeniu technikum?

Zapraszam do korzystania z pomocy  doradcy zawodowego  w planowaniu dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej, związanej z  wyborem kierunku studiów.                                                                                             

A  jeżeli nie studia – to co? Poszukajmy odpowiedzi.

Usługi te świadczone są stacjonarnie i bezpłatnie w:

–  Zespole Porani Psychologiczno-Pedagogicznych w Pile przy ul. Sikorskiego 19,  (budynek Internatu Zespołu Szkół Ekonomicznych, wejście od ul. Sikorskiego)

 Doradca zawodowy wykorzystuje profesjonalne narzędzia diagnostyczne; testy, kwestionariusze, ankiety, pomocne w podjęciu tak ważnej decyzji ale przede wszystkim rozmawia – słuchając  i proponując różne rozwiązania.

 Zadzwoń i umów się na spotkanie, wspólnie ustalimy  termin.

 Anna Oleszczyk

doradca zawodowy

ZPPP w Pile

tel. 694 449 054

 

© Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Realizacja KK

tristique vel, libero. elit. at suscipit pulvinar Aenean non odio tempus fringilla