Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Aktualności
Prosimy o zapoznanie się polityką plików cookies funkcjonującą na stronie www.zse.pila.pl. Zamknij komunikat


I miejsce w powiecie z matematyki - Marceli Grelik

Dodane dnia 13.04.18

Galeria: przejdź do albumu

13. kwietnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Pile miał miejsce XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Milena Wiśniewska i - Damian Derdziak z klasy Ib, Mateusz Wacek - z klasy Id, Marceli Grelik i Kamil Suszek z klasy Ig. Dwóch uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego: Marceli Grelik, który zajął I miejsce znacznie wyprzedzając pozostałych uczestników konkursu oraz Kamil Suszek, który zajął IV miejsce. Gratulujemy i życzymy Marcelemu i Kamilowi sukcesów w etapie rejonowym!

Z marzeniami w szeroki świat

Dodane dnia 13.04.18

Galeria: przejdź do albumu

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia pt. "Z marzeniami w szeroki świat".

Pilscy seniorzy w ZSE w Pile

Dodane dnia 13.04.18

Galeria: przejdź do albumu

Dzisiaj tj. 12. kwietnia w auli naszej szkoły odbyła się prelekcja p. Beaty Lewandowskiej (przedstawicielki SIODO) na temat „Ochrona danych osobowych”, której odbiorcami byli seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje będą pomocne w podejmowaniu różnorodnych działań.

Quiz językowy

Dodane dnia 12.04.18

Galeria: przejdź do albumu

6. kwietnia podczas Dni Otwartych odbył się quiz językowy "Jeopardy" dla gimnazjalistów i uczniów naszej szkoły. Quiz składał się z 2 części: anglojęzycznej i niemieckojęzycznej. Uczestnicy odpowiadali na wybrane przez siebie pytania o różnej wartości punktowej z 6 kategorii, do których należały: gramatyka, geografia, sport, muzyka, znani ludzie i kategoria "niespodzianka". Zwycięzcami zostali uczniowie naszej szkoły - klasa I b, II miejsce zajęło Gimnazjum w Wysokiej, III miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wiedzy!

Światowy Dzień Zdrowia

Dodane dnia 11.04.18

Galeria: przejdź do albumu

6. kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. W ramach obchodów uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie „Zdrowie największą wartością człowieka”. Mamy nadzieję, że tematyka konkursu przyczyni się do kształtowania prozdrowotnych nawyków i postaw wśród młodego pokolenia, a tym samym poprawy jakości życia obecnie i w przyszłości.

Organizatorkami konkursu były: K. Skrobot i J. Jagła

Spacer po Sejmie i II miejsce w konkursie wiedzy o sejmie

Dodane dnia 11.04.18

Galeria: przejdź do albumu

9.04.2018r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu z przedstawicielami Kancelarii Sejmu RP, które odbyło się w MDK "Iskra". Inicjatorem spotkania był pan poseł na Sejm RP G. Piechowiak, a patronował mu starosta pilski E. Komarowski. Spotkanie obejmowało wykład nt. architektury i historii sejmu oraz funkcjonowanie trybu ustawodawczego w parlamencie. Po wykładzie 60 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego zmierzyło się w konkursie wiedzy o sejmie. Naszą szkołę reprezentowali: B. Kaczmarkiewicz, J. Żubryj, M. Kierzynkowski, M. Grabowski, J. Gruszka, J. Koplin. II miejsce zdobył J. Żubryj, a wyróżnienia otrzymali: M. Kierzynkowski oraz J. Koplin. Serdecznie gratulujemy.

Opiekunem młodzieży była p. D. Małuch.

Fotorelacja z drzwi otwartych

Dodane dnia 09.04.18

Galeria: przejdź do albumu

Zapraszamy do zapoznania się z galerią