Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Aktualności
Prosimy o zapoznanie się polityką plików cookies funkcjonującą na stronie www.zse.pila.pl. Zamknij komunikat


Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I

Dodane dnia 09.04.18

Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I
13 kwietnia 2018 r.
zbiórka o godz. 8.30 przy ZSE w Pile
Do konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:
1. Marceli Grelik - Ig
2. Mateusz Wacek - Id
3. Milena Wiśniewska - Ib
4. Kamil Suszek - Ig
5. Damian Derdziak - Ib

SPOTKANIE POETYCKIE

Dodane dnia 04.04.18

Galeria: przejdź do albumu

27. marca w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z poetką naszego regionu, animatorką kultury panią Ewą Nowakowską. Myślą przewodnią warsztatów poetyckich było hasło – „Buduj słowa zamiast muru”, a ich celem zabawa słowem, zabawa z własną wyobraźnią, wspólne pisanie tekstów, a następnie eksponowanie wierszy. Uczniowie mogli się przekonać, że poezja wcale nie musi być elitarna, niedostępna i można nią się dobrze bawić.

Drzwi otwarte

Dodane dnia 29.03.18

Walka o reprezentowanie Powiatu Pilskiego w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego wygrana!

Dodane dnia 28.03.18

23. marca reprezentacja naszej szkoły w składzie Marcin Grabowski i Paweł Olenderek z kl. III g przedstawili w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile prezentację multimedialną nt. "Marzenia Wielkopolan o wolnej Polsce. Jak uczcić stulecie niepodległości". Uczniowie walczyli o reprezentowanie Powiatu Pilskiego w Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Spośród 12 zespołów z 5 szkół ponadgimnazjalnych nasi uczniowie zostali wytypowani do reprezentowania Powiatu Pilskiego. Serdecznie gratulujemy!
Opiekunem młodzieży była p. D. Małuch

Finał Turnieju Talentów Akademia Księgowego - X edycja

Dodane dnia 27.03.18

Galeria: przejdź do albumu

26. marca 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu odbył się finał Turnieju Talentów Akademia Księgowego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 4b Iwona Zielińska. W etapie finałowym wzięło udział 15 uczestników wyłonionych w etapie międzyszkolnym spośród 67 uczniów z 28 szkół. Etap finałowy polegał na wykonaniu zadania praktycznego z wykorzystaniem programów pakietu INSERT
w ciągu 180 minut.
Wyniki Turnieju Talentów Akademia Księgowego zostają ogłoszone 13. kwietnia 2018 r. na uroczystej gali w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział w Poznaniu.

Koordynatorem konkursu jest p. Dorota Starszak.

Przypomnienie

Dodane dnia 27.03.18

Przypominamy, że wywiadówka dla rodziców w środę o 17.00.
Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się w późniejszym terminie.

Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaczorach

Dodane dnia 27.03.18

22. marca 2018 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach odbyły się Targi Szkół Ponadgimnazjalnych. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ekonomicznych. Naszą szkołę reprezentowali: pani Magdalena Bednarek wraz z uczennicami: Joanną Jackowską, Olgą Januchowską, Urszulą Tomaszewską i Dominiką Wachowiak z klasy II B.