W naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.
- 2 miejsce - stroik Natalii Fendorf z klasy 3C,
- 1 miejsce choinka Natalii Kaczmarkiewicz z klasy 3D.
Dzięki swojej kreatywności uczennice otrzymały piękne dyplomy i słodkie upominki.

Konkurs Matematyczny EUKLIDES

W szkolnych eliminacjach Konkursu Matematycznego EUKLIDES wzięło udział 18 uczniów z klas 1 - 3. Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego, który odbędzie się 1. marca 2018 r., zakwalifikowały się dwie osoby: Agnieszka Andrzejczak z klasy 3B oraz Jagoda Jagodzińska z klasy 2B. Gratulujemy i życzymy dziewczętom dalszych sukcesów.

Wesołych Świąt!

Dodane dnia 22.12.17

Dobrych, spokojnych i pełnych duchowej radości
Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Dodane dnia 21.12.17

W szkolnym turnieju tenisa stołowego w kategorii dziewcząt zwyciężyła Jagoda Połyniak z I B, natomiast wśród chłopców najlepszym okazał się Michał Kierzynkowski z III G. Łącznie w turnieju wystartowało 46 uczniów.

W turnieju dziewcząt do rywalizacji przystąpiło 16 uczennic. Po eliminacjach wyłoniono czołową szóstkę, która rozegrała między sobą walkę o tytuł mistrzowski. Drugie miejsce zajęła Nicole Rozpłoch z I B, a trzecie Nikola Gruszczyńska z III D. Do turnieju chłopców zgłosiło się 30 uczniów, którzy rywalizowali w sześciu grupach, z których po dwóch najlepszych awansowało do półfinałów. Mecze półfinałowe były bardzo emocjonujące i wyłoniły najlepszą szóstkę turnieju. Zwycięzca Michał Kierzynkowski w całym turnieju nie przegrał nawet seta, o drugie miejsce walka była bardziej zacięta. Ostatecznie tytuł wicemistrza wywalczył Dominik Gromowski z II G, który w bezpośredniej walce pokonał kolegę z klasy Mateusza Koziołka. Tuż za podium uplasowali się Bartosz Maćkowiak z IV B i Bartosz Szkodziński z I G. Turniej dziewcząt przeprowadziła p. Jolanta Jagła, natomiast rozgrywką chłopców kierował p. Sławomir Świderski. Warto nadmienić, że dla najlepszej trójki dziewcząt i chłopców przyznano nagrody (karta podarunkowa Empik i plecak sportowy) ufundowane przez radę rodziców oraz kino Helios w Pile.