Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Aktualności
Prosimy o zapoznanie się polityką plików cookies funkcjonującą na stronie www.zse.pila.pl. Zamknij komunikat


Wycieczka Internat

Dodane dnia 19.04.18

Galeria: przejdź do albumu

Dnia 17.04.2018 r. grupa młodzieży z internatu pod opieką wychowawcy p. Ewy Czerniakiewicz miło spędziła czas w kinie Helios podczas seansu filmowego pt. Tomb Raider.

Kiermasz książek

Dodane dnia 18.04.18

KIERMASZ KSIĄŻEK
1. Data: 23.04.2018r. (poniedziałek)
2. Godzina: 10:30 – długa przerwa
3. Miejsce: aula szkolna

Finałowa Gala Turnieju Talentów Akademii Księgowego

Dodane dnia 17.04.18

Galeria: przejdź do albumu

FINAŁOWA GALA TURNIEJU TALENTÓW AKADEMIA KSIĘGOWEGO
W dniu 13. kwietnia 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu odbyła się gala finałowa Turnieju Talentów Akademia Księgowego X edycja. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Iwona Zielińska (kl. IV B), uzyskała tytuł finalisty. W konkursie udział brało ponad siedmiuset uczniów szkół ekonomicznych z województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego. Turniej jest trzyetapowy, a uczestnicy musieli wykazać się znajomością rachunkowości, programu finansowo – księgowego oraz zagadnień płacowych.
Finaliści X edycji Turnieju Talentów – Akademia Księgowego otrzymali powerbank oraz drobne upominki od sponsorów i patronów.
Patronami X edycji Turnieju Talentów – Akademia Księgowego byli:
Prezydent Miasta Poznania
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Wielkopolski Kurator Oświaty
Zachodniopomorski Kurator Oświaty
Lubuski Kurator Oświaty
Turniej organizowany jest przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Staszica w Poznaniu wraz ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu.
Koordynatorem konkursu była pani Dorota Starszak

Krwiodawstwo

Dodane dnia 17.04.18

Galeria: przejdź do albumu

Dnia 16. kwietnia 2018 roku młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile wzięła udział w akcji "Podziel się sobą - oddaj krew".

Pilscy seniorzy w ZSE w Pile

Dodane dnia 16.04.18

Galeria: przejdź do albumu

16. kwietnia w auli naszej szkoły odbyła się prelekcja pana Wojciecha Małucha dla seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile na temat „Bezpieczny Internet”.

Dni Otwarte Internatu

Dodane dnia 16.04.18

Galeria: przejdź do albumu

Dnia 14. kwietnia 2018 r. nauczyciele wychowawcy z internatu Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile wzięli udział w drzwiach otwartych w szkołach prowadzonych przez powiat pilski, podczas których zachęcano młodzież spoza Piły do zamieszkania w naszej placówce. Byliśmy między innymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 oraz w I LO.

Turbolandeskunde - Wędrówka po Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego

Dodane dnia 16.04.18

Galeria: przejdź do albumu

3. kwietnia 2018r. odbyła się IV edycja konkursu "Turbolandeskunde - Wędrówka po Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego" pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. Był to okręgowy etap konkursu, w którym uczniowie w trzyosobowych grupach udzielali ustnych odpowiedzi na temat niemieckiej geografii, historii, polityki, kultury, sportu itp. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III b w składzie: Aleksandra Słaboszewska, Klaudia Obarska oraz Michał Łuba, którzy zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy!